+90 (0262) 722 93 90

+90 (0262) 722 9391

info@filsan.com.tr

sales@filsan.com.tr

RADYAL TİP HAVA FİLTRESİ

Radyal sızdırmazlık hava filtresi için en önemli kısım conta, kalıplanmış uçlar, iç ve dış metal sargıları ve ortamlardır. İç ve dış metal sargıları, filtre ortamını korur ve tamamlanmış filtre için yapısal güç sağlar. Tüm Filsan metal sargılarının yüzey alanının% 70'i ile minimum hava akışı kısıtlaması sağlanır.

RADYAL TİP HAVA FİLTRESİ

Radyal Hava Filtresi

Filsan, özel pelet tasarımı sayesinde maksimum güç ve minimum kısıtlamayı garanti eder. Filsan'ın özel olarak tasarlanmış kıvrımları, medyada yerleşik pili aralığı yaratır. Bu, gelen havadan bir araya gelen peletleri önlemek için ekstra stabilite ve ayırma ekler. Hava filtresi yapım sürecini tamamlamak için, kalıplanmış uçları oluşturmak için bir üretan bileşiği kullanılır.

Bu üretan bileşiği, iç ve dış metal sargıları içeren medya paketini, güçlü ancak esnek bir paket oluşturacak şekilde birleştirir. Bu üretan bileşiğinden oluşturulan ağır hizmet radyal conta contası, bakım yapılmasını kolaylaştırmak ve maliyeti düşürmek için tasarlanmıştır. Bu işlemin sonucunda olağanüstü bir filtre dayanıklılığı, verimlilik ve kapasite dengesi elde edilir.

FİLSAN tarafından oluşturulan hava filtreleri, müşteri ve OEM özelliklerini karşılar veya aşar. Filsan'ın dinamik teknik ekibi, kalite ve uzun süreli performansı garanti etmek için hava filtreleme endüstri standardı üzerinde çalışmaktadır ve r filtresi, maksimum etkinlik, minimum başlangıç ​​kısıtlaması ve uygun maliyetli hizmet ömrü olmak üzere üç önemli özelliğin etkin bir dengesine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Radyal Tip Filtreler İNDİR

Radyal Tip Filtreler