+90 (0262) 722 93 90

+90 (0262) 722 9391

info@filsan.com.tr

sales@filsan.com.tr

BİZ KİMİZ ?

Filsan Filtre, 1980 yılında yerli ve yabancı otomobil endüstrisi için endüstriyel filtre ürünleri üreticisi olarak kurulmuştur. Şirket, yıllar içinde ürün yelpazesini Hava Filtreleri, Yağ Filtreleri, Yakıt Filtreleri ve Ağır Vasıtalar için Hidrolik Filtreler, endüstriyel araçlar ve inşaat makineleri için çeşitlendirmiştir.

1988 yılında, Kompresörler için Hava / Yağ Ayırıcıları üretim portföyüne eklenmiştir. Filsan, kalite ve performans açısından yerel pazarda ve dış pazarlarda büyük saygı görürken yeni bir boyuta geçti. Aynı yıl, Filsan Filtre Şirketi de ürünlerini ihraç etmeye başladı. Radyal filtreler, Vakum Pompaları için Filtreler, Hat Filtresi Elemanları (Değiştirilebilir Filtre Elemanları), Dönen Tip Ayırıcılar ve Dönen Tip Yağ Filtreleri, Gaz Türbini Filtreleri, Toz Toplayıcı Filtreleri eklenerek üretimimize devam ediyoruz. Her gün yeni teknolojileri uyarlıyoruz ve Ar-Ge Departmanı sevgili müşterilerimizin isteği üzerine sürekli yeni ve özel ürünler geliştiriyor.

Birikmiş tecrübe ve müşteri güveniyle, Avrupa, ABD, Asya ve Ortadoğu ülkelerinde dünyanın diğer ülkeleri ile birlikte çokça tanınmış Kompresör Üreticileri ve Yedek Parça Tedarikçilerine Orijinal Ekipman Üreticisi olarak çözüm ve ürünler sunmaktayız.

Genç ve dinamik teknik kadromuzla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Filsan Filtre Ailesi.

BİZ KİMİZ ?

VİZYONUMUZ

Filsan küresel bir firma olmak için dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Teknolojik yeniliklerle sürekli büyüyen, müşterilerin beğenisine uygun mal üreten, müşterilerini ve çalışanlarını onları zenginleştirerek ve ülke ve topluma karlı biçimde memnun etmekten memnuniyet duymaktayız.

MİSYONUMUZ

· Türkiye'de 30 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamızın bilgi ve tecrübesine dayalı geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimize hizmet vermek.

· Güvenilirlik ve dürüstlük ilkesi ile müşterilerimize destek olmak, onlara ihtiyaç duydukları anda ayakta kalmalarını sağlamak.

· Kalitemiz ve hızlı satış webimizle, müşterilerimize en iyi ve en hızlı hizmeti vermek.

· İş ortaklarımıza, hissedarlarımıza ve işçilere değer katmak.

· Sektörün büyümesine katkıda bulunmak.

SERTİFİKALAR

ISO 9001:2008
ISO 14001:2004
OHSAS 18001:2007