+90 (0262) 722 93 90

+90 (0262) 722 9391

info@filsan.com.tr

sales@filsan.com.tr

HAVA FİLTRELERİ

Hava emiş filtreleri, kompresörü emebileceği toz ve kirlerden korur. Emme havası filtresi, kompresörünüzün en önemli filtredir. Toz, kompresörünüzün bir numaralı düşmanıdır. Çünkü kompresör elemanı, vana ve diğer parçaların aşınmasına neden olur. Filsan'ın Hava filtrelerini kullanarak kompresör yağını, yağ ayırıcıyı, yağ filtrelerini ve diğer hareketli parçaları kurtaracaksınız.

Kompresör hava filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi ve / veya değiştirilmesi gerekir. Kirli giriş filtreleri, hava kompresörünün çıkış kapasitesini düşürecek ve daha yüksek enerji faturasına neden olacaktır. Ayrıca kompresörünüz çok tozlu veya kirli bir yere (yağlı hava ile metal atölyesi, çok tozlu ahşap atölyesi, kumlama atölyesi vb.) Kurulmuşsa ve kompresörü kendi odasına koyacak yeriniz yoksa Temiz hava ile hava filtrelerini daha düzenli değiştirmeniz gerekir. Bu size çok fazla bakım sorunu önleyecektir. Filsan Hava filtreleri, emme havasındaki istenmeyen yabancı partikleri giderir ve kompresör ve motorun yanma odasında uzun ömürlü performans sağlar.

HAVA FİLTRELERİ

Plastik Kaplı Hava Filtresi

Filsan'ın plastik uç kapakları hava filtreleri sağlam, kolay söküp takabilir ve sisteminizden değiştirir. Elemanlar hafif, kendinden destekli ve onlar için bir konuta ihtiyacınız yok.

Metal Kaplı Hava Filtresi

Bu tarz hava filtreleri hava kompresörlerinde, üfleyicilerde ve boru hatlarınde yüksek sıcaklık uygulamaları için kullanılır.

Filsan'ın plastik uç kapaklı hava filtrelerini sorunsuzca yatay veya dikey olarak kurabilirsiniz. Bu tür hava filtreleri için spesifik talepleriniz varsa Filsan fiberglas veya selüloz gibi farklı renk şekilleri ve farklı filtre malzemeleri, özel ihtiyaçlarınızı üretebilir ve tasarlayabilir.

Hava Filtreleri İNDİR

Hava Filtreleri