+90 (0262) 722 93 90

+90 (0262) 722 9391

info@filsan.com.tr

sales@filsan.com.tr

YAĞ HAVA SEPERATÖRLERİ

Yurtiçi veya yurtdışında üretilen döner kanatlı veya döner vidalı kompresörlerde kullanılan FILSAN ayırıcılar, en yüksek kalitede ve standartlarda özel ve özenle tasarlanmış bileşenler kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle, kompresör imalatçılarının ve bunların distribütörlerinin çoğunun FİLSAN ürünlerini kullanma eğilimi vardır.

Filsan, yeni Teknoloji ile Ayırıcılar üretmeye başladı. Filsan'ın yeni tasarlanmış seperatörleri, ayrıştırıcılar gövdesini ve kenarı bir araya getiriyor.

YAĞ HAVA SEPERATÖRLERİ

Standart Tip Seperatörler

Hava yağı ayırıcıları, sıkıştırılmış hava akımından kompresör yağını çıkarır. Normal çalışma sırasında, kompresör yağlayıcı yağ karterine geri gönderilir ve sıkıştırılmış hava, hava alıcısına geçer. Tipik bir yağ ayırıcı sıkıştırılmış havada tutulan yağlayıcıyı 2 - 3 ppm'e düşürür. Normal çalışma koşullarında bir yağ ayırıcıların ömrü 4.000 ila 6.000 çalışma saatidir.

D Tipi Seperatörler

Bu yeni tasarlanmış ayırıcılar, gösterildiği gibi, kompresörün kapasitesini veya çalışma performansını düşürmeden daha küçük ayırıcı yuvalara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı boyuttaki klasik bir seperatör ile karşılaştırıldığında, bu seperatörler çift veya üç kat kapasiteye sahiptir. Bahsedilen kapasite artışı, ayırıcıda daha fazla sayıda sargı kullanılmasıyla gerçekleştirildi.

Seperatör Tipleri İNDİR

Seperatör Tipleri